Boca Paraiso
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Boca Paraiso Boca Chica appartement van 52 m² ligt op 2 km afstand van Altos De Chavon en bevat privé-autoparkeren voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement is te bereiken binnen een paar straten van Parada de auto por la capital bushalte.
Dit 1-badkamer appartement ligt op rijafstand van 10 minuten van Iglesia San Rafael Arcangel. In de buurt van Boca Paraiso appartement vindt u het Bocana Beach & Club.
Dit appartement komt met een kitchenette, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. Als u een vroege vlucht hebt vanaf Boca Chica, ligt deze accommodatie op 5 km van Las Americas.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Boca Paraiso appartement.
Gasten van Boca Paraiso appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Altos De Chavon, op 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Bocana Beach & Club (1 km) en Iglesia San Rafael Arcangel (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Boca Paraiso appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Boca Paraiso appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Boca Paraiso appartement?
Boca Paraiso appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Boca Paraiso appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Boca Paraiso appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Boca Paraiso appartement?
Boca Paraiso appartement bestaat uit 52 vierkante meter. - ❓
Heeft Boca Paraiso appartement een eigen zwembad?
Boca Paraiso appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.